Sponsorzy i firmy CRO

SPECDERM jest ośrodkiem o ugruntowanej pozycji na rynku oraz blisko 15-letnim doświadczeniu w prowadzeniu kompleksowych badań klinicznych.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Długoletnia praktyka ośrodka SPECDERM pozwoliła zdobyć doświadczenie oraz dobrać wysoko wykwalifikowany zespół badawczy. Pacjentami opiekują się lekarze dermatolodzy, diabetolodzy, kardiolodzy, endokrynolodzy, reumatolodzy, interniści i pulmonolodzy, a także pielęgniarki oraz koordynatorzy badań klinicznych.
Każdy pracownik posiada odpowiednie kompetencje w prowadzaniu badań klinicznych oraz aktualne szkolenia z zakresu Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP). Dodatkowo, pielęgniarki i koordynatorzy mają certyfikaty IATA, co pozwala spełnić standardy bezpieczeństwa logistyki laboratoryjnej.


Oferujemy długofalową i profesjonalną współpracę z doświadczonym ośrodkiem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Doświadczenie i profesjonalizm

Wysokie kwalifikacje całego zespołu gwarantują jakość i precyzję w realizacji projektów.

Kompleksowe zaplecze badawcze

Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczania zapewniające wysoki standard i komfort prowadzenia badań klinicznych.

Ścisłe przestrzeganie standardów

Procedury i działania zgodne z międzynarodowymi wytycznymi GCP, gwarantujące bezpieczeństwo, etykę i wiarygodność wyników.

Zalety współpracy ze SPECDERM

Krótki okres
kontraktowania i startupu

Szeroki zakres specjalizacji
badań klinicznych

Wykwalifikowany i doświadczony
personel medyczny

Bezpieczeństwo przechowywania
dokumentacji

Dostęp do szerokiej bazy
pacjentów

woczesny ośrodek z dobrym
zapleczem badawczym

Współpraca oparta o
transparentną komunikację

Innowacyjne rozwiązania organizacyjne

Corocznie certyfikowane urządzenia takie jak wirówka z funkcją chłodzenia, cieplarka, lodówki z termometrami min-max do przechowywania leków, zamrażarka -20 i -80 stopni, aparat EKG, termometry do pomiaru temperatury ciała, ciśnieniomierze, pulsoksymetr, defibrylator gwarantują dokładność pomiarów i analiz.

 

Implementacja nowoczesnego systemu zapewnia ciągłość procesów i zachowanie odpowiednich warunków – w przypadku przerw w dostanie prądu system wysyła powiadomienia SMS, a zasilanie awaryjne UPS włącza się, zachowując wymagane temperatury przechowywania materiałów biologicznych i leków. Zapewniając bezpieczeństwo pacjentów i personelu, ośrodek zapewnia sprzęt ratunkowy – defibrylator automatyczny oraz zestaw AMBU.

 

Rozumiejąc złożoność współczesnych badań klinicznych oraz potrzebę kompleksowego podejścia do diagnostyki, podejmujemy współpracę zawierając umowy z zewnętrznymi podmiotami. Oferujemy więc możliwość korzystania z zaawansowanych metod diagnostycznych takich jak rezonans magnetyczny, echokardiografia lub innych wymaganych protokołem. Wszystko to sprawia, że SPECDERM jest ośrodkiem, który spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w branży badań klinicznych.

 

Istniejąc na rynku od blisko 15 lat, przeprowadza badania kliniczne specjalizujące się w fazach: 2 oraz 3. W trakcie naszej wieloletniej działalności, prowadziliśmy badania dotyczące szerokiego zakresu schorzeń, w tym:
* Łuszczycy plackowatej u dzieci i dorosłych,
* Atopowego zapalenie skóry u dzieci i dorosłych,
* Bielactwa,
* Pokrzywki spontanicznej,
* Trądziku,
* Migreny,
* Napadowego migotania przedsionków,
* Choroby nerek z białkomoczem,
* Cukrzycy typu II,
* Choroby Alzheimera,
* Kandydozy,
* Egzemy rąk.

 

Aktualnie, nasze działania badawcze skupiają się głównie na problemach takich jak łuszczyca u pacjentów już od 6 roku życia, atopowe zapalenie skóry, spontaniczna pokrzywka, bielactwo oraz egzema rąk. Za te kompleksowe badania odpowiada zespół doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą między innymi dermatolodzy, diabetolodzy, kardiolodzy, endokrynolodzy, reumatolodzy, interniści i pulmonolodzy.

 

Nasze ciągłe zaangażowanie w tak szeroki zakres problemów medycznych, ukazuje naszą zdolność do elastycznego reagowania i adaptacji do zmiennych potrzeb badawczych. To bogate doświadczenie, połączone z wiedzą i umiejętnościami naszego zespołu specjalistów, stawia SPECDERM w czołówce ośrodków badań klinicznych, czyniąc go idealnym partnerem dla firm CRO oraz sponsorów pragnących przeprowadzać badania na najwyższym światowym poziomie.

 

SPECDERM od lat konsekwentnie utrzymuje najwyższe standardy jakościowe w swoich działaniach, aktywnie przyczyniając się do rozwoju medycyny i podnoszenia poziomu badań klinicznych.
Działalność ośrodka jest w pełni zharmonizowana z protokołami badawczymi oraz międzynarodowymi standardami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP), co świadczy o niezachwianej rzetelności i profesjonalizmie podejścia do każdego projektu.

 

Wszystkie działania realizowane przez ośrodek są prowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami oraz z obowiązującymi regulacjami prawymi, co przekłada się na pewność i zaufanie partnerów biznesowych.

 

Kluczowym czynnikiem, który przyczynił się do wypracowanej renomy ośrodka, jest również wysoko wykwalifikowany personel. Składa się on z doświadczonych, kompetentnych specjalistów, którzy z precyzją i zaangażowaniem realizują wyznaczone cele, tworząc miejsce, w którym badania kliniczne odbywają się na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Natomiast ukierunkowanie głównego priorytetu na troskę o bezpieczeństwo pacjentów gwarantuje, że każde badanie odbywa się z przestrzeganiem najwyższych standardów etycznych.

 

To wszystko sprawia, że ośrodek SPECDERM stał się synonimem innowacji, zaufania i zaangażowania w podnoszeniu standardów obsługi badań klinicznych, oferując jednocześnie konkretne i mierzalne korzyści dla społeczności medycznej i pacjentów.