O nas

Nasz ośrodek posiada blisko 15-letnie doświadczenie w szerokim zakresie specjalizacji badań klinicznych. Długoletnia praktyka pozwoliła nam osiągnąć najwyższe standardy badawcze, co przełożyło się na uznanie oraz zaufanie zarówno wśród pacjentów, jak i partnerów branżowych.

Zjedź niżej i dowiedz się więcej

Nasza misja

W SPECDERM stawiamy na innowacyjność, tworząc rozwiązania, które z korzyścią służą zarówno lekarzom, pacjentom jak i podmiotom, które z nami współpracują, ułatwiając współpracę i optymalizując proces badawczy. Naszym priorytetem jest ich komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.Serce naszej działalności stanowi zespół doświadczonych specjalistów, który z precyzją i zaangażowaniem prowadzi badania kliniczne, gwarantując najwyższą jakość w każdym etapie projektu. Inwestujemy w szkolenie i rozwój naszego personelu, gwarantując tym samym spełnienie wszystkich standardów dotyczących zarówno jakości badań, jak i samej obsługi. 

Doskonalenie standardów badań klinicznych

Wkład w tworzenie nowych, innowacyjnych terapii

Poprawianie jakości życia pacjentów

Udział w rozwoju przyszłości medycyny

Dlaczego SPECDERM?

Wieloletnie doświadczenie
w obszarze badań klinicznych

Nowoczesne, certyfikowane
urządzenia medyczne

Międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa

Wysoka kultura
organizacyjna

Interdyscyplinarny
zespół specjalistów

Innowacyjne
rozwiązania organizacyjne

Szeroki zakres specjalizacji
badań klinicznych

Szkolenia podnoszące
kompetencje personelu

Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług stworzyliśmy nowoczesny ośrodek przystosowany do prowadzenia badań klinicznych.

 W badaniach klinicznych najważniejsze jest bezpieczeństwo Pacjenta i zabezpieczenie jego praw, dlatego też wszelkie badania prowadzone są zgodnie z wytycznymi GCP.