Wypełniacze

Wypełniacze pozwalają na modelowanie powierzchni skóry, zwłaszcza w zakresie twarzy, ale również szyi, dekoltu, rąk i stanowią alternatywę dla chirurgii plastycznej.

Wypełniacze czasowe tworzone są w formie żelu na bazie kwasu hialuronowego, który stanowi naturalny składnik budowy skóry posiadający unikalne możliwości wiązania znacznej ilości wody. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Niestety, wraz z upływem czasu jego zawartość stopniowo zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, staje się delikatna, pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki coraz bardziej wiotczeją, a policzki zapadają się. Ponieważ kwas hialuronowy ulega naturalnemu całkowitemu wchłonięciu efekt utrzymuje się przez okres około 9-12 miesięcy. Różne stopnie zagęszczenia żelu poprzez jego usieciowanie pozwalają na dobranie odpowiedniego preparatu do odpowiedniego problemu klinicznego.

Spośród wypełniaczy czasowych wybraliśmy dla Państwa ofertę gamy produktów Teosyal szwajcarskiej firmy Teoxane Laboratories. Jej produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.

TEOSYAL® został uznany przez lekarzy specjalistów z Wielkiej Brytanii za najlepszy produkt do wypełnień w 2008 roku.

Wypełniacze – więcej

Seria Teosyal

Global Action

Ultra Deep

Kiss

wypełnienia