Dermatologia estetyczna

 

NOWOŚĆ! Terapia osoczem bogatopłytkowym (tzw. “wampirzy lifting”)

Znacząco wpływa na regenerację tkanek, poprawę mikrokrążenia, odżywienie skóry. Twarz staje się bardziej napięta, nawilżona, zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, poprawia się koloryt skóry. Terapia osoczem jest zabiegiem bezpiecznym, który może być wykonywany niemalże u każdego pacjenta.

 

Peeling medyczny

Działanie peelingów polega na złuszczaniu powierzchownych warstw skóry, co prowadzi do ich regeneracji/odnowy. Wskazaniami do zastosowania peelingów są przebarwienia, zmarszczki, blizny powstałe wskutek trądziku, skóra łojotokowa z rozszerzonymi porami, rozstępy a także skóra niedotleniona, zmęczona.

więcej…

Mezoterapia

Mezoterapia to wykorzystywana od lat w medycynie metoda leczenia stosowana przy rozmaitych schorzeniach skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych.

więcej…

Wypełniacze

Wypełniacze pozwalają na modelowanie powierzchni skóry, zwłaszcza w zakresie twarzy, ale również szyi, dekoltu, rąk i stanowią alternatywę dla chirurgii plastycznej.

więcej…

Soft Lifting

Nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek, pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, podnosi owal twarzy. Jednocześnie poprawia się nawodnienie tkanek, co prowadzi do poprawy ich metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu. Soft Lifting jest zabiegiem bezbolesnym, nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

więcej…

Lifting bezoperacyjny

Masaż termiczny falami radiowymi o wysokiej częstotliwości pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii, zwiększa elastyczność skóry oraz redukuje zmarszczki i poprawia wygląd skóry.

więcej…

 

Problemy skóry:

 

Wizyty umawiane telefonicznie

dr Maria Poznańska 606 427 341

Specderm-tablica